W naszej ofercie:

Kontakt
Szkółka Bylin Zielony Ogród

ul. Bolesława Chrobrego 40
05-502 Łbiska

Godziny otwarcia:
Pon – Sob 8:00 – 18:00
Niedziele: 9:00 – 16:00

Telefon:
607 03 18 16
607 03 18 17
500 051 211

Szkółka bylin "ZIELONY OGRÓD" to tradycja i wieloletnie doświadczenie w produkcji roślin ozdobnych, przeznaczonych do upiększania ogrodów oraz zieleńców i parków miejskich.

Szczególną gamą produkowanych roślin pragniemy zainteresować architektów krajobrazu oraz firmy specjalizujące się w zakładaniu ogrodów. Nasza oferta zainteresuje także hobbystów, zwłaszcza miłośników miniatur, poszukiwanych do małych ogrodów.Naszą specjalnością są byliny skalne i rabatowe przystosowane do różnych warunków glebowych i posadowienia


Przy doborze asortymentu szczególną uwagę zwracamy na byliny zagarniające, odporne na niesprzyjające warunki wegetacyjne. Oferowane przez nas rośliny zainteresują architektów krajobrazu oraz osoby specjalizujące się w zakładaniu ogrodów. Nie zapominamy także o hobbystach oraz miłośnikach ogrodów miniaturowych, dla których zawsze znajdzie się ciekawa propozycja spośród oferowanych przez nas roślin. Jesteśmy przygotowani na realizację każdego zamówienia, w terminie określonym przez klienta..

Facebook